Робочий візит Аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки до Київського інституту НГУ

Read Time:1 Minute, 25 Second
Командування Київського інституту НГУ провело зустріч з новопризначеним аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні полковником Жан-Марком Шамбоном.
 
На початку зустрічі начальник Київського інституту Національної гвардії подякував команді дипломатичної місії Французької Республіки в Україні, Уряду та народу Франції за чітку і послідовну позицію щодо підтримки України в умовах агресії російської федерації.
Начальник Київського інституту Національної гвардії ознайомив аташе з діяльністю Київського інституту Національної гвардії України, його місцем і роллю в системі підготовки кадрів для Національної гвардії України, а також особливостями імплементації бойового досвіду підрозділів НГУ в систему підготовки офіцерів із внесенням відповідних змін до освітніх програм підготовки. Окремо обговорили питання підготовки фахівців з охорони громадського порядку та особливостей набуття відповідних компетентностей шляхом взаємодії з навчальними закладами системи МВС України, проходження особовим складом профільних стажувань у взаємодії з Національною поліцією.

«Пріоритетними напрямками співпраці з французькою стороною є імплементація в освітні програми найкращих європейських практик у сфері забезпечення публічної безпеки з метою пришвидшення формування стандартизованих європейських підходів в систему підготовки», – зауважив начальник Київського інституту НГУ генерал-майор Олександр Морозов.

Також обговорили важливість обміну досвідом між навчальними закладами Національної жандармерії Французької Республіки та Київського інституту Національної гвардії України з питань підготовки та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та інструкторів КІ НГУ за правоохоронним компонентом в закладах (центрах) підготовки країн-членів FIEP.

За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо розвитку ініціатив та продовження плідної співпраці, зокрема започаткування двостороннього співробітництва у 2024 році між навчальними закладами системи Міністерства внутрішніх справ Французької Республіки та Київським інститутом НГУ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт