До Київського інституту НГУ здійснив робочий візит науковий співробітник Офісу аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні

Read Time:1 Minute, 29 Second
Вдосконалення рівня забезпечення сектору безпеки та оборони важливий та багатогранний процес, одним з аспектів якого є міжнародна наукова співпраця.
 
Київський інститут Національної гвардії України системно розвиває цей напрям діяльності для покращення підготовки майбутніх офіцерів та підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників.
Для реалізації зазначених цілей в Інституті була проведена робоча зустріч з науковим співробітником Офісу аташе з оборонних питань Посольства Канади в Україні, паном Еріком Фурньє.
 
Основна мета зустрічі полягала у налагодженні двосторонніх Україно-Канадських відносин в питаннях наукової співпраці в оборонній сфері, оприлюднення результатів наукових досліджень у наукових виданнях обох країн, взаємного рецензування результатів наукових розробок, наукового стажування, взаємного підвищення кваліфікації науково-педагогічних і наукових співробітників в наукових установах Канади та України, удосконалення спроможностей щодо розвитку системи військової освіти та науки в Національнії гвардії України.

Командування Київського інституту Національної гвардії України висловило слова вдячності канадським колегам за візит, який закладає міцні підвалини подальшої наукової співпраці в питаннях розбудови спроможностей Національної гвардії України, підготовки офіцерів Національної гвардії України, а також за послідовну підтримку України та її народу в умовах збройної агресії російської федерації.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт