КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > Психологами Київського інституту НГУ було проведено тренінг «Невидимі наслідки війни»

Психологами Київського інституту НГУ було проведено тренінг «Невидимі наслідки війни»

Посттравматичний синдром в умовах сьогодення є актуальною проблемою для всіх громадян нашої держави та набуває особливого значення в умовах війни. Дуже важливо дбати про своє психологічне здоров’я в такий тяжкий час і бути психологічно готовими до всіх викликів, з якими ми з Вами зіштовхуємося кожен день.

Саме тому цей проєкт спрямований на збереження здоров’я душі через психологічну просвіту та тілесні практики. Отримані знання допомагають кожному впоратися з різними викликами, зміцнити психологічну стійкість та сприяють зниженню тривожності.

Мета тренінгу полягала у тому, щоб кожен учасник отримав унікальний досвід та знання щодо фізіологічних реакцій організму під час стресу, розпізнавання ознак гострих стресових реакцій, правил комунікації з людьми, які мають травматичний досвід, а також того, що означає посттравматичний стресовий розлад і як з ним боротися.

Логічним завершенням тренінгу стали цікаві вправи, виконання яких присутні отримали задоволення та позитивні враження. Після цих вправ учасники обговорили, що саме для них було надзвичайно важливо й актуально.

Кожен зробив для себе висновки з нових знань психології, здійснив свої відкриття та зміг знайти відповіді на свої власні питання. Важливо бути чутливим один до одного на користь повноцінного процвітання нашої держави.

Слава Україні!

Привіт