КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: в Київському інституті НГУ презентували міжнародну виставку

«Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: в Київському інституті НГУ презентували міжнародну виставку

1 листопада в Київському інституті Національної гвардії України за ініціативи кафедри мовної підготовки та Центру культури відкрилась інтерактивна виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда». Матеріали виставки – це 30  інтерактивних плакатів з елементами доповненої реальності, що демонструють основні методи, прийоми та маніпуляції, які в інформаційній війні проти України використовує російська пропаганда.

Завідувачка кафедри мовної підготовки доцент Світлана Мудра звернулась до курсантів англійською, акцентуючи увагу на тому, що кожен експонат виставки має супровід українською та англійською мовами. Під кожним із постерів у спеціальному мобільному додатку вміщено матеріали вітчизняних та англомовних медіа (BBC, CNN, The Washington Post, розслідування Bellingcat тощо). Вони допомагають максимально простою мовою розібратися з механізмами поширення і впливу на аудиторію російської пропаганди.

Доцент кафедри мовної підготовки Валентина Козак пояснила курсантам, як користуватись матеріалами виставки, завантажити додаток, «оживити» плакати. Усі матеріали зберігаються в мобільному телефоні саме  за умови завантаження додатку edAR. З його ж допомогою, відсканувавши  QR-коди, розміщені на плакатах,  можна побачити віртуальну і додану реальність. А це 3D-моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають до глибшого дослідження.

Презентація виставки стала першим із низки запланованих у КІНГУ протягом листопада заходів, що мають на меті підвищити  рівень інфомедійної грамотності курсантів і обʼєднані спільною назвою «Мова обману: як виявляти дезінформацію і протидіяти їй».

Привіт