КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Курсанти Київського Інституту НГУ долучаються до донорства крові для найбільшої дитячої лікарні України – НДСЛ «Охматдит»

Курсанти Київського Інституту НГУ долучаються до донорства крові для найбільшої дитячої лікарні України – НДСЛ «Охматдит»

Донорство крові — це дуже легкий та швидкий спосіб допомогти тим, хто цього потребує. Важливо зрозуміти, що це безпечно та важливо для усього суспільства.

Попри важливість донорства крові, в Україні існує певна проблема: недостатня кількість донорів. Тож, проведення постійної роботи з просвіти населення щодо донорства та створення сприятливих умов для потенційних донорів — це один з ключових аспектів.

Особовий склад курсантів Київського Інституту вже не вперше долучається до донорства крові для найбільшої дитячої лікарні України – НДСЛ «Охматдит». Курсанти Інституту підтримують себе в гарній формі та ведуть здоровий спосіб життя, що своєю чергою позитивно впливає на якості, які необхідні для донорів крові. Своїм прикладом хлопці хочуть надихнути більше українців зважитися прийти та здати свою кров для дітей, яким вона дійсно може врятувати життя.

Слід пам’ятати, що діти – це основний стовп, на якому спирається майбутнє країни. Тому підтримка їх здоров’я та безпеки є пріоритетною метою суспільства, особливо у військовий період. Забезпечення їхнього добробуту під час війни є стратегічно важливим для збереження та розвитку нації.

Привіт