Ексклюзивний показ пригодницько-історичної стрічки “Довбуш” для особового складу Київського інституту НГУ

Read Time:1 Minute, 6 Second

У межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» до Київського інституту Національної гвардії України завітала команда фільму «Довбуш» для представлення і показу кінострічки особовому складу Інституту. Серед гостей були і режисер фільму Олесь Санін, і керівник Національного туру «Кіно заради перемоги» Святослав Ризоль, а також актор Дмитро Вівчарюк.

Показу стрічки передували виступи гостей, які розповіли про створення кінострічки, та складності з якими стикнулися автори, що дало змогу глядачам зануритись в сюжет картини та відчути переживання її героїв. Також гостям було вручено грамоти від командування Київського інституту, та висловлена велика шана за їх роботу та за можливість виступити перед особовим складом Інституту.

Події фільму відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками.

У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив.

Після показу картини глядачі мали змогу поставити питання актору Дмитру Вівчарюку, та поділитися своїми враженнями від картини.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт