Показове заняття завідувача кафедри мовної підготовки з курсантами II року навчання факультету СБД

Read Time:1 Minute, 1 Second
26.10.2023 відбулося показове заняття завідувача кафедри мовної підготовки Світлани Мудрої з курсантами II року навчання факультету СБД.
Мета заняття: відпрацювання алгоритму використання засобів лінгафонного кабінету у процесі навчання іноземних мов.

Вивчення англійської мови курсантами – майбутніми офіцерами НГУ – надважливе завдання в сучасних реаліях. Для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб курсантів у Київському інституті Національної гвардії України заняття відбуваються у лінгафонному кабінеті. Сучасний комплекс звукотехнічного, мультимедійного, акустичного обладнання та програмного забезпечення дає можливість включати одночасно кілька навчальних програм для певних груп курсантів; поєднувати курсантів попарно для діалогів з можливістю підключення викладача до їх розмови; записувати та відтворювати мову курсантів, організувати та контролювати самостійну роботу кожного курсанта з індивідуальним навчальним матеріалом.

Сучасне обладнання дає змогу розвивати інтерес курсантів до вивчення іноземних мов, що робить процес навчання незвичним і захопливим, допомагає підтримувати постійне зацікавлення предметом, дозволяє підвищити ефективність навчального процесу, забезпечити високу мотивацію курсантів та позбавитись мовного бар’єра у спілкуванні, що у свою чергу сприятиме підвищенню якості володіння іноземною мовою.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт