МВС України підписало Меморандум про співпрацю з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти

Read Time:1 Minute, 3 Second

27 жовтня відбулася зустріч Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Інни Ящук з головою Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Андрієм Бутенком.

На зустрічі були присутні керівники закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України, у тому числі командування Київського інституту Національної гвардії України – тимчасово виконуючий обов’язки начальника Київського інституту НГУ полковник Максим Ктіторов та заступник начальника Інституту з навчально-методичної роботи полковник Михайло Медвідь.

Під час обговорення також розглядали проблеми закладів вищої освіти, які виникли внаслідок збройної агресії рф та можливі шляхи їх вирішення. Учасники зустрічі обмінялися ідеями та пропозиціями для покращення змісту освітніх програм та підвищення якості їх реалізації. Відповідні сторони домовилися про спільні зусилля у розвитку системи забезпечення якості освіти та формування академічної доброчесності, а також узгодили спільні заходи для удосконалення законодавства у сфері вищої освіти.         

Усі заходи, на важливість реалізації яких у закладах вищої освіти звертав увагу керівник НАЗЯВО, у Київському інституті НГУ реалізуються. Це заходи якісної підготовки до акредитації освітніх програм та заходи направлені на розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освітнього процесу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт