КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Центр культури Київського інституту НГУ святкує свою першу річницю

Центр культури Київського інституту НГУ святкує свою першу річницю

Минув рік, як в Інституті розпочав свою діяльність новий структурний підрозділ – центр культури. Метою якого є проведення культурно-виховних заходів, створення сприятливої емоційної атмосфери, організація змістовного дозвілля та відпочинку не тільки військовослужбовців, а й членів їх сімей.

Минув рік. Один лише рік. А скільки цікавого, яскравого було організовано і проведено колективом центру культури для офіцерів, курсантів, службовців Інституту: концертні програми, театральні вистави, творчі зустрічі, мистецькі проєкти, години спілкування, експозиції художніх творів митців, тематичні виставки та презентації сучасної художньої літератури. Всі мали можливість відволіктись від військових буднів та познайомитись ближче з українською культурою.

Досвід, навички та майстерність працівників центру культури допомагають зберегти та збагатити культурне життя Інституту.

У центрі культури КІ НГУ було організовано клубні формування за інтересами з метою об’єднати особовий склад Інституту та сприяти розвитку творчого потенціалу його учасників. Саме задля залучення курсантів першого року навчання були презентовані різні напрями клубних формувань.

З нагоди річниці було організовано концерну програму. Сцена об’єднала офіцерів, курсантів, службовців. Були представлені цікаві творчі колаборації: народні та сучасні пісні, гра на музичних інструментах, декламація вірша, стендап з власними текстами. Творчі номери розпалили позитивні емоції, викликали посмішки на обличчях. Бурхливими оплесками вітали активних учасників в культурно-просвітницькій діяльності Інституту, яким було  вручені подяки.

Начальник центру культури, капітан Наталія КОСТІНА звернулась до присутніх: «Дякуємо, що були сьогодні з нами! Наш улюблений вислів: «Центр культури – це не про армію! Це про розвиток себе, як творчої особистості. Щиро вірю, що немає неталановитих людей! У кожного є здібності, важливо лише спробувати й зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі. А ми вас з радістю підтримаємо!»

Центр культури – це не просто приміщення в Інституті. Центр культури – це команда однодумців. Команда, яка доповнює одне одного! Команда, яка дивиться в одному напрямку! Центр культури – це майданчик для проведення творчих зустрічей, театральних постановок, майстер-класів, виставок. Центр культури – це простір, який постійно розвивається, стає кращим з кожним днем саме для особового складу Інституту!

Привіт