В Київському інституті НГУ завершився курс воркшопів RAW (Relief Acting Workshop)

Read Time:1 Minute, 20 Second
Минулого тижня закінчився курс воркшопів RAW (Relief Acting Workshop) авторкою та кураторкою якого була акторка театру і кіно Аліна Зєвакова.
 
16 військовослужбовців різних курсів та факультетів. Вісім практичних занять, кожне з яких передбачало моделювання певних ситуацій та практичні вправи на розуміння свого фізичного та емоційного стану в моменті. Як результат – вміння розуміти ситуацію, впливати на неї, осмислення пережитого, турбота про себе та про інших. А найголовніше – координація дій у команді.
Остання зустріч стала надзвичайно відкритою. Запитання, відповіді, життєві історії, обговорення конкретних ситуацій. Це був час відпочинку, перезавантаження і пізнання себе та інших.
«Я впевнилась, наскільки це необхідно саме військовим. І ми обов’язково будемо рухатися далі в цьому напрямку», – по завершенню проєкт поділилась пані Аліна.
 
Командування Інституту вдячне ProEnglish Theatre of Ukraine, ProEnglish Drama School, Alex Borovenskiy, Alina Zevakova за співпрацю і надану можливість розвивати у курсантів навички комунікації та взаємодії.
 
Дякуємо за фото Антон Дмитрук
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт