КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > Проведення психологічних тренінгів із курсантами Київського інституту Національної гвардії України.

Проведення психологічних тренінгів із курсантами Київського інституту Національної гвардії України.

Військова служба часто супроводжується значним стресом, пов’язаним з небезпекою для життя та здоров’я, тривалим розлученням з родиною та друзями, високою відповідальністю і важкими фізичними та психологічними навантаженнями.
 
Зважаючи на це, проведення тренінгів з попередження суїциду серед військовослужбовців стає надзвичайно важливим завданням для командування Київського інституту НГУ.
Розуміння важливості психологічного здоров’я та готовність реагувати на потенційні кризові ситуації можуть значно покращити добробут та безпеку військового колективу.
 
Військовослужбовці навчаються методам регулювання стресу, які допомагають їм справлятися з негативними емоціями, а також опановують навички з розпізнання ознак депресії та суїцидальних думок серед особового складу.
 
Загалом, тренінги з попередження суїциду відіграють важливу роль у зменшенні ризику суїциду серед військовослужбовців, позитивно впливають на емоційний стан людини та підрозділу. Вони сприяють покращенню комунікації, збільшенню взаємопідтримки та зменшенню соціальної ізоляції військовослужбовців. Такі заняття створюють відкрите середовище для обговорення психологічних труднощів і засобів їх подолання, що сприяє формуванню здорового психологічного клімату в Інституті.
Привіт