КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Комплексні польові заняття на Київщині

Комплексні польові заняття на Київщині

Відповідно до графіка освітнього процесу в жовтні 2023 року з курсантами випускного курсу Київського інституту Національної гвардії України проводилися комплексні польові заняття, на Київщині.

Протягом 3-х тижнів курсанти відпрацьовували на практиці теоретичні знання, які здобували під час навчання в пункті постійної дислокації. Так, з тактико-спеціальної підготовки відпрацьовувались питання тактики дій підрозділів НГУ при веденні бою в особливих умовах; зі спеціальної розвідки – дії розвідувальної групи в засідці, під час проведення нальоту та у відриві від основних сил в умовах автономних дій; з інженерної підготовки – подолання водних перешкод та порядок дій в місцях ймовірного встановлення вибухонебезпечних предметів; з радіаційного, хімічного, біологічного (бактеріологічного) захисту – визначення наявності хімічних речовин в повітрі та порядок подолання зараженої місцевості; з військової топографії – нанесення обстановки на карту, визначення напрямку руху та рух за азимутами; з тактичної медицини – порядок надання домедичної допомоги в умовах бою, підготовка до евакуації та евакуація пораненого; з будови, експлуатації та обслуговування автомобілів та бойових машин – практичне водіння бойової броньованої машини. Крім того, з бойового застосування озброєння щоденно погрупно виконувались вправи навчальних стрільб з пістолету, автомату, кулемету та гранатомету.

До проведення зазначених занять залучалися найбільш досвідчені науково-педагогічні працівники Інституту та інструктори, які мають досвід ведення бойових дій.

Завершальним підсумковим етапом, наприкінці 3-го тижня, відбулися двосторонні тактичні навчання взводів з використанням озброєння, техніки, імітаційних та спеціальних засобів, під час яких курсанти продемонстрували свої знання та вміння, які отримали не лише під час проведення комплексно-польових занять, а й за весь період навчання в Київському інституті Національної гвардії України.

Привіт