КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Підвищення кваліфікації > Визнання наукових досягнень Київського інституту НГУ

Визнання наукових досягнень Київського інституту НГУ

Київський інститут Національної гвардії України бере активну участь у різноманітних заходах, які сприяють розвитку і підвищенню професійної кваліфікації постійного та перемінного особового складу. Інститут підтримує ініціативи та зусилля своїх курсантів та викладачів.

Наполегливе прагнення до перемоги приносить свої плоди. Так до Інституту надійшли відзнаки про участь в конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі Міністерства внутрішніх справ України, зокрема диплом першого ступеня, котрим заохочено авторський колектив навчального посібника «Криміналістика», який посів 1 місце в номінації підручники; навчальні посібники (навчально-методичні та навчальні наочні посібники, хрестоматії, практикуми, робочі зошити тощо).

Гідний приклад для наслідування демонструє професор кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін Київського інституту НГУ,  Зелений Володимир Іванович, освітні та наукові здобутки якого були відзначені довічною стипендією Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

За 40 років науково-педагогічної діяльності Володимир Іванович опублікував понад 90 наукових та навчально-методичних праць, підготував 5 кандидатів наук та сотні молодих лейтенантів.

У 2006 році Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України», а у серпні 2010 року за заслуги у службі, дослідницькій праці, підготовці наукових і педагогічних кадрів, високий професіоналізм, багаторічну та бездоганну теоретичну та практичну роботу у закладах вищої освіти професор Зелений В.І. нагороджений орденом Данила Галицького та більше ніж 30 іншими відомчими нагородами.

Вітаємо колег зі здобутками та зичимо майбутніх наукових та освітянських звершень.

Привіт