КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Курсанти Київського інституту НГУ повернулися зі стажування у Великій Британії

Курсанти Київського інституту НГУ повернулися зі стажування у Великій Британії

Саме після початку війни стало зрозуміло, наскільки важливі міжнародні стосунки та підтримка міжнародних партнерів. Україна підсилює існуючі та створює нові коридори для обміну досвіду та знаннями з військовими структурами різних країн Європи, а також США та Великою Британією. Національна гвардія України докладає усіх зусиль для удосконалення освітніх матеріалів у своїх навчальних закладах.

Зокрема Київський інститут Національної гвардії України на регулярній основі наладив стажування своїх курсантів за кордоном. Нещодавно курсанти 1 року навчання повернулися з «Базової загальновійськової підготовки» на території Великої Британії. Курс був розроблений сумісною робочою групою Збройних сил Великої Британії та України. «Вправні, сучасні та професійні» – ось якими словами характеризують іноземних інструкторів наші курсанти, які щойно повернулися на батьківщину після проходження курсу.

Завдяки таким потужним міжнародним зв’язкам Україна точно переможе цю війну і буде взірцем відваги та могутності армії для усього світу.

Привіт