Благодійний концерт від курсантів Київського інституту НГУ

Read Time:1 Minute, 9 Second

Днями курсанти та військовослужбовці Київського інституту Національної гвардії України взяли активну участь у благодійному заході, який був організований Білогородською територіальною громадою. Під час заходу розгорнувся ярмарок, діяла творча майстерня, відбувся благодійний аукціон, концерт. На захід зібралося чимало мешканців громади.

Зі сцени курсанти представили себе піснею «Ми гвардійці», також у їхньому виконанні звучали як авторські пісні, так і патріотичні. Попурі на акордеоні викликало у глядачів море оплесків.

«Ми вже проводили і раніше такі благодійні заходи. Але вперше запросили військовослужбовців Київського інституту НГУ до нас долучитися. Хлопці такі творчі і талановиті! Деякі пісні у їхньому виконанні – справді, до сліз. Ми дуже раді, що об’єдналися разом в ім’я хорошої благородної справи», –  прокоментувала подію директор Білгородського будинку культури Зінченко Наталія Вікторівна.

Щоб рухатися далі на шляху до Перемоги – нам усім потрібні сили та натхнення. Завдяки таким заходам ми не тільки знайомимося та спілкуємося з новими людьми, а й підіймаємо імідж Національної гвардії України.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт