КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Перемога Київського інституту НГУ на конкурсі МВС

Перемога Київського інституту НГУ на конкурсі МВС

На базі Одеського державного університету внутрішніх справ проводився конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі Міністерства внутрішніх справ України. 

Метою конкурсу є створення в підрозділах МВС умов для інноваційного розвитку, підвищення якості навчальних та наукових видань, мотивація до активної видавничої діяльності, а також удосконалення системи профорієнтації та добору кандидатів на навчання, популяризація відомчої освіти та науки.

У конкурсі брала участь продукція, підготовлена працівниками структурних підрозділів апарату МВС, Головного сервісного центру МВС, закладів, установ, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби України та Національної поліції України та ін.

Цьогоріч участь у конкурсі взяв Київський інститут Національної гвардії України, презентувавши, серед іншої продукції, навчальний посібник «Криміналістика», підготовлений колективом авторів у складі: доктора юридичних наук, професора полковника Кобзаря О.Ф., кандидата юридичних наук, доцента, полковника Коміссарова М.Л., кандидата юридичних наук, доцента, полковника Коміссарової Н.О., кандидата юридичних наук, доцента, полковника Волуйка О.М..

За результатами конкурсу навчальний посібник «Криміналістика» посів 1 місце в номінації підручники; навчальні посібники (навчально-методичні та навчальні наочні посібники, хрестоматії, практикуми, робочі зошити тощо).

У навчальному посібнику викладено основний матеріал курсу криміналістики для вищих військових навчальних закладів та закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Розглянуто теоретичні основи криміналістики, питання криміналістичної тактики та загальні положення криміналістичної методики.

 

Привіт