Відкриття виставки Феодосія Гуменюка в Київському інституті НГУ

Read Time:1 Minute, 27 Second

Одним із напрямків діяльності центру культури Київського інституту Національної гвардії України є інтелектуальний розвиток військовослужбовців, формування естетичних смаків гвардійців. Адже справжній офіцер повинен бути всебічно розвиненою особистістю з високим рівнем інтелектуального розвитку.

Так, днями у Інституті відкрилась живописна виставка творів Народного художника України, Заслуженого діяча мистецтв, лауреата державної премії імені Тараса Шевченка, професора кафедри Станкового і монументального живопису Феодосія Максимовича Гуменюка.

Виставку відкрили ректор Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Олена Осадча та проректор наукової і міжнародної діяльності Марина Юр.

На виставці представлено 15 робіт художника, тема яких є Україна, її історія, традиції, народ та його герої. Творчість художника зорієнтована на прадавні духовні національні цінності.

За словами автора, кожна його робота має у собі історію, душу. «Я живу традиціями свого народу»,- говорить Гуменюк.

Феодосій Гуменюк розповів, що усі його картини присвячені історії, вірі Батьківщині, адже це його рідне, це те, що його турбує. Розмаїття фарб, важка робота і геніальний результат – ось що дійсно є в цих картинах. За словами Гуменюка, художник – це важка робота, він розповів про труднощі, які долав упродовж всього життя.

Висловлюємо подяку за можливість поринути у світ художнього мистецтва, познайомитись з творчістю Феодосія Гуменюка, яка наразі є надзвичайно актуальною для осмислення історично-культурного шляху України та становлення української нації.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт