Урочистий захід з нагоди Дня захисників та захисниць України

Read Time:2 Minute, 34 Second

29 вересня 2023 року колективом Київського інституту Національної гвардії України було проведено урочистий захід приурочений до Дня захисників і захисниць України. Особовий склад вищого військового навчального закладу відзначено та заохочено нагородами та грамотами за зразкове виконання службових обов’язків.

З вітальним словом виступив начальник Київського інституту НГУ: «1 жовтня ми визначаємо потрійне свято: духовне –  Покрова Пресвятої Богородиці, історичне –  День українського козацтва та звитяжне – День захисників і захисниць України. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, адже символізують зв’язок поколінь та споконвічні героїчні традиції нашого народу» – відзначив генерал-майор Олександр Морозов, після чого оголосив хвилину мовчання за військовослужбовцями та цивільним населенням, які загинули у ході вторгнення російського агресора.

До заходу був запрошений військовий священник (капелан) отець Дмитро, який провів молитву разом з особовим складом інституту і промовив напутні слова.

Також з музичним вітанням виступили курсанти факультету забезпечення державної безпеки Микита Борисенко та Євгеній Валюх. Майбутні офіцери виконали пісню «Побратим», що було гідним завершенням сьогоднішнього заходу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт