Онлайн-інструменти у навчальному процесі КІНГУ: кафедра мовної підготовки апробує нові формати

Read Time:1 Minute, 12 Second

Організацію сучасного навчального процесу важко уявити без використання онлайн-інструментів, що не тільки стануть у пригоді під час дистанційного навчання, а й за умови навчання офлайн. Інтерактивні дошки Jamboard, Padlet, Miro дозволяють  збирати, систематизувати, презентувати інформацію, організовувати комунікацію в режимі реального часу, залучаючи до роботи одночасно всю групу. Google-інструменти, Canva, онлайн-платформа Kahoot – це лише незначна частина дистанційних ресурсів, що можуть зробити навчальний процес цікавішим та ефективнішим. Незалежно від дисциплін, що викладаються.

22 вересня викладачі кафедри мовної підготовки обговорили можливості і перспективи використання онлайн-інструментів у навчальному процесі. Завідувачка кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Мудра наголосила, що поєднання традиційних методів вивчення мов із дистанційними тільки сприятиме покращенню організації начального процесу. Особливу увагу привернула онлайн-платформа Classtime, що дозволяє викладачеві в режимі реального часу провести тестування (чи в інший спосіб перевірити рівень засвоєння вивченого матеріалу) і одразу озвучити здобувачам освіти результати.

Доцент кафедри Валентина Козак поділилася з колегами власним досвідом роботи на платформі Classtime. Суттєва економія часу, стовідсоткове охоплення аудиторії, можливість обмежувати час на виконання завдань (як в аудиторіях, так і поза ними) і навіть допомога штучного інтелекту (щоправда, в тестовому режимі) для перевірки власних висловлень – лише частина того, що пропонує означений ресурс.

Щоб навчання відбувалось більше ефективно, кафедра мовної підготовки створила два телеграм-канали, орієнтовані на курсантів: «Easy English KINGU»,  що має на меті допомогти здобувачам освіти краще засвоїти матеріал з англійської мови та «Українська – це легко» для покращення навичок повсякденного спілкування і професійної комунікації українською мовою.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт