Київський інститут > Співробітництво > Курс Relief Acting Київського інституту Національної гвардії України

Курс Relief Acting Київського інституту Національної гвардії України

Підтримання та відновлення в особового складу Київського інституту Національної гвардії України морально-психологічного стану, розвитку особистісних якостей, культурного розвитку через рекреативну діяльність, – саме з такою ініціативою звернувся центр культури КІ НГУ до Алекса Боровенського, художнього керівника ProEnglish Theatre,  з яким вже налагоджена тісна співпраця. Так, з його допомогою, військовослужбовці нещодавно розпочали курс «Шлях Героя», який був створений саме на базі @ProEnglish Drama School –  школа акторської майстерності при англомовному театрі @ProEnglish Theatre.

Мета курсу –  запропонувати курсантам відновити більш глибокий зв’язок з тілом і диханням, тренувати усвідомлене існування у просторі, розвивати навички комунікації та взаємодії.

Кураторкою проєкту є @alina.zevakova Аліна Зєвакова, акторка театру та кіно. Пані Аліна також є авторкою та ведучою серії ігрових тренінгів  RAW(Relief Acting Workshop) та саме курсу «Шлях Героя». Під час зустрічей панує  атмосфера взаємної поваги та підтримки. В основі занять лежать вправи з різних напрямків: акторський тренінг, дихальні та медитативні практики, вправи на взаємодію, увагу та уяву.

Керівництво Інституту вдячні @ProEnglish Theatre @ProEnglish Drama School @alex.borovenskiy @alina.zevakova за співпрацю і надану можливість відволіктись особовому складу і зустрітись з собою та отримати психологічну підтримку.