КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Курсанти Київського інституту НГУ присягнули на вірність українському народові

Курсанти Київського інституту НГУ присягнули на вірність українському народові

Курсанти-першокурсники склали клятву на вірність українському народові і захист Української держави після проходження нелегких випробувань і навчально-методичних зборів.

Розпочалися урочистості із внесення Державного прапору України, вшанування полеглих у війні хвилиною мовчання та виконання Державного Гімну. 

У заході взяли участь керівництво Нацгвардії, офіцерський склад інституту, молоде поповнення 2023 року та їхні батьки.

Привітав присутніх тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника командувача НГУ (начальника штабу) полковник Вадим Гладков: «Шановні курсанти, нехай Бог береже кожного з вас, ваші родини, бо ваша відданість і наша сила – то є сила всього українського народу. Пишаємося вами, вашим сміливим життєвим вибором і твердістю духу!».

Також слова привітання висловив начальник Київського інституту Національної гвардії України, генерал-майор Олександр Морозов: «Сьогодні на нашій землі фактично триває геноцид українського народу, просочений ненавистю до всього, що зветься українським. Ви маєте стати тим поколінням воїнів, яке остаточно переможе підступного ворога, щоб і ми, і наші нащадки жили в мирній і вільній державі, імя якої – Україна».

Окропив свяченою водою та зі словами благословення звернувся до військовослужбовців отець Дмитро. Під час урочистого дійства один з військовослужбовців освідчився своїй коханій.

Пишаємося нашими курсантами та бажаємо їм успіхів на початку їх шляху до почесного звання офіцера Національної гвардії України!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт