КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > У Київському інституті НГУ відбулись навчально-методичні збори

У Київському інституті НГУ відбулись навчально-методичні збори

У заході взяли участь керівництво Інституту, науково-педагогічні працівники та офіцери інших структурних підрозділів. Метою зборів є підведення підсумків роботи за основними напрямами освітньої діяльності Київського інституту Національної гвардії України за 2022-2023 навчальний рік, обговорення шляхів та визначення заходів щодо удосконалення освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році.

Навчально-методичні збори проходили три дні з 29 по 31 серпня. Перший день підвели підсумки на кафедрах за 2022-2023 навчальний рік та керівники кафедр поставили завдання на 2023-2024 навчальний рік. Другий день під головуванням полковника Медвідя пройшло інструкторсько-методичне заняття на тему: «Система внутрішнього забезпечення якості вищого військового навчального закладу: особливості, умови розвитку» та підвели підсумки на факультетах.

Під час розширеного засідання вченої ради заступники начальника інституту за напрямками діяльності підвели підсумки та визначили завдання особовому складу Інституту на новий навчальний рік.

Під час свого виступу начальник Київського інституту НГУ сказав: «Слід зазначити, що успіх курсанта у навчанні залежить безпосередньо від свідомості та зосередженості, від постійної праці над зміцненням свого професійного та освітнього рівня. Звертаю вашу увагу на стан військової дисципліни та спрямовую на свідоме ставлення до виконання службових обов’язків».

Заступником начальника інституту з навчально-методичної роботи було доведено наказ начальника інституту за підсумками навчального року відповідно до якого особовий склад отримали заохочення, зокрема курсанти: Савчин Микола, Рима Василь, Омельченко Мирослав та Осадчук Віталій.

Привіт