Київський інститут > Вшанування > 29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

Сьогодні ми згадуємо та віддаємо шану тим, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Повномасштабне вторгнення росії відкрило нову сторінку героїзму та стійкості.

Цього року, поки триває війна до перемоги, ми не можемо знати точну кількість, або назвати всіх поіменно та розповісти всі історії. Але ми впевнені, що українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші загиблі Герої були в нашій пам’яті. Щоб наша пам’ять про них була живою.

Після Перемоги ми віднайдемо свої традиції пам’яті про загиблих воїнів. Ми вже називаємо і продовжимо називати на їхню честь вулиці. В Україні є місця пам’яті та меморіальні дошки у публічному просторі. Після остаточної перемоги в країні повинні постати особливі місця, з проникливою архітектурою і людяними меморіальним практиками, які свідчитимуть, що ми шануємо і дякуємо.

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.