Київський інститут > Привітання > Шановні військовослужбовці та працівники Інституту!

Шановні військовослужбовці та працівники Інституту!

Щиро вітаю вас з великими національними святами – Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України! 24 серпня – День Незалежності України. Ця дата назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну та правову державу.

Незалежність – це можливість кожного з нас жити, любити, вірити й творити на своїй, рідній землі. Це відчуття дому, де б ви не мандрували і куди б не закинула вас доля. Це надбання багатьох поколінь українців, яке, на жаль, нам і досі доводиться відстоювати зі зброєю в руках. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність та самостійність. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного з вас гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Держави. Україна – країна неймовірних історій.

Вона поєднує в собі унікальні, абсолютно різні, несамовиті розповіді. І кожен з нас може розповісти свою. Найголовнішою історією, яку ми зможемо розказати – стане історія нашої Перемоги. Коли вся країна об’єдналася і показала, що ми можемо дати гідну відсіч тому, хто посягне на нашу Свободу та Незалежність. Нехай справдиться найбільше бажання всіх нас – бажання миру після Перемоги.

Нехай український прапор повернеться на тимчасово окуповані території. У цей святковий день бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання нашої Держави!

Слава Україні!