КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Київський інститут відзначив 32-у річницю незалежності України!

Київський інститут відзначив 32-у річницю незалежності України!

День Незалежності України – важливе свято, яке символізує боротьбу за незалежність та суверенітет. Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. Сьогодні, як і багато попередніх поколінь, українці виборюють свою незалежність із зброєю в руках. Тисячами життів Україна платить високу ціну, щоб відстояти свою незалежність та право самостійно будувати світле майбутнє.

 

Захід розпочався з вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України хвилиною мовчання.

«День незалежності України це день для всіх українців. Це день, коли ми об’єднуємо і святкуємо нашу спільну свободу, це день, коли ми згадуємо наших героїв, які віддали своє життя за Україну. Це день, коли ми обіцяємо працювати разом, щоб зробити Україну ще краще! Нехай справдиться найбільше бажання всіх нас – бажання миру після Перемоги. Нехай український прапор повернеться на тимчасово окуповані території», – з вітальним словом виступив начальник Київського інституту НГУ Олександр Морозов.

Особовий склад Київського інституту НГУ отримали відзнаки та заохочення.

Для особового складу Київського інституту з концертною програмою виступили талановиті Українські зірки: Павло Зібров, Андрій Кравченко, Андрій Іщенко, Роман Рудий, Анастасія Нечаєва, Юлія Рознен, Софія Адамів, Лідія Клименко та Ірина Шегеда.

Захід пройшов у дружній теплій атмосфері, подарував слухачам безліч приємних емоцій і вражень та закінчився спільним фотографуванням.

З Днем незалежності України!

Слава Україні!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт