КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Військовослужбовці Київського інституту відзначили Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Військовослужбовці Київського інституту відзначили Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Read Time:48 Second
Згідно з біблійними переказами, одного разу настав день, коли Ісус Христос явив людям свою божественну сутність. Він ступив на гору Фавор і став молитися – через якийсь час його обличчя засяяло яскравим світлом, а одяг став білим, як сніг. Люди, що стояли поруч, почули голос з неба, який закликав слухати Сина Божого. З тих пір в православному календарі з’явилося свято 19 серпня – день Преображення Господнього і Спаса Господа нашого Ісуса Христа.
Саме тому православні в цю дату намагаються долучитися до дивного явища Христа і очистити свою душу, підготувавши його до Божого Слова. У день Яблучного Спаса прийнято їсти плоди нового врожаю – яблука – які віддалено нагадують смак яблук в Едемському саду.
 
У цей день у Київському інституті НГУ, капелан Іміджево-видавничого центру НГУ отець Дмитро звернувся до курсантів, солдатів і цивільних службовців зі словами настанови та привітання зі святом Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
Після чого священнослужитель провів освячення плодів цьогорічного врожаю та усіх присутніх на заході.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт