КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > У Київському інституті НГУ розпочався новий навчальний рік

У Київському інституті НГУ розпочався новий навчальний рік

Начальник Київського інституту визначив напрямки удосконалення подальшого навчального процесу та перспективи розвитку Інституту.

«У цей нелегкий для країни час ви повинні докласти максимум зусиль, щоб у майбутньому виконувати свої професійні обов’язки якісно і професійно. Оволодівайте знаннями, всім наснаги і нових досягнень», – звернувся до присутніх Олександр Морозов.

Також вичерпними були й доповіді заступника начальника інституту з навчально-методичної роботи та заступника начальника інституту по роботі з особовим складом, які доповіли про освітні компоненти, які будуть опановувати здобувачі у навчальному році, продемонстрували проведену роботу, визначили кращі підрозділи та чітко довели завдання, які поставлені на наступний рік.

Заняття будуть проводитись розосереджено в різних локаціях. Разом з тим, усім присутнім було доведено змістовне наповнення графіку освітнього процесу, а саме коли плануються комплексні заняття, військові практики, екзаменаційні сесії та відпустки. Закінчився захід загальнонаціональною хвилиною мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації та виконанням Державного Гімну України.

Привіт