Київський інститут > Урочисті заходи > Військовослужбовці роти забезпечення навчального процесу Київського інституту НГУ склали Військову присягу

У Київському інституті НГУ військовослужбовці військової служби за контрактом присягнули на вірність українському народові.

«Сьогодні, зі зброєю в руках, перед строєм командирів ви дали клятву українському народові. Вітаю вас з цим знаменним днем, кожен з вас розуміє, що це велика відповідальність у цей нелегкий для нашої держави час, адже нашій країні необхідні мужні захисники, які прагнуть стати на захист Вітчизни», – промовив начальник Київського інституту НГУ Олександр Морозов.

Разом з тим, очільник Інституту вручив чергові військові звання особовому складу.

Бажаємо молодим захисникам нашої держави успіху та ратної служби!