Київський інститут > Культурні заходи > Військовослужбовці Київського інституту НГУ відзначили День Хрещення Київської Русі – України

28 липня 2023 року у храмі святого апостола Андрія Первозванного відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 1035-ї річниці Хрещення Київської Русі -України.

Військовий капелан Іміджево-видавничого центру НГУ отець Дмитро Міщенко для військовослужбовців Київського інституту НГУ провів молебень з нагоди свята та молитву за загиблими захисниками України.

«Сьогодні ми відзначаємо 1035-у річницю Хрещення Київської Русі-України та День Української державності. Ці дві події є взаємопов’язані, оскільки хрещення  Хрещення Київської Русі-України князем Володимиром поклало початок великого розвитку наших земель, які об’єднувалися не лише навколо міста Києва, а і навколо світла Євангельської проповіді, яка прийшла на нашу Богом дану землю. В умовах війни ми повинні зберегти не лише нашу землю, а й нашу віру та традиції наших предків. Дякую кожному хто став на захист держави та продовжує свій жертовний подвиг», – зазначив отець Дмитро.

Наприкінці заходу священнослужитель окропив святою водою військовослужбовців та благословив на ратну службу у захисті нашої держави.