КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Київська Академія мистецтв організувала виставку «Родинні традиції» та провела майстер-клас

Київська Академія мистецтв організувала виставку «Родинні традиції» та провела майстер-клас

Не важливо скільки тобі років, ти цивільний чи військовий. Людина, яка бачила війну – інша. Але, людська психіка має колосальний потенціал до відновлення. Необхідно лише створити для цього відповідні умови.

Один із напрямків нашої діяльності – це організація мистецьких проєктів: виставки, майстер-класи, зустрічі з митцями. Для професійної роботи в цьому напрямку між Київським інститутом Національної гвардії України та Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну був підписаний меморандум про взаємодію та співпрацю. 

У рамках цього меморандуму Київська Академія мистецтв провела перший захід.  Викладач напрямку образотворчого мистецтва МЗВО «КАМ» структурного підрозділу Київська дитяча Академія мистецтв ім. М.І.Чембержі, художниця Оксана Мазур-Посвалюк організувала виставку «Родинні традиції» та провела майстер-клас «Особливості створення Екслібрису з використанням шрифту Рутенія» для офіцерів, курсантів, строковиків та співробітників інституту.

 

Я народилась в сім`ї художників, тому, навіть не уявляла собі іншого фаху. Доречі, як і моя донька. Ми малюємо скільки себе пам`ятаємо. Можливо, це і допомагає зберігати рівновагу в сучасних реаліях війни. На цій виставці, крім моїх робіт, є картини моєї мами і доньки, – розповідала художниця, переходячи від картини до картини.

На майстер-класі пані Оксана створила настільки дружню і теплу атмосферу, що кожен відчув себе справжнім творцем. Тим паче, що екслібриси шрифтом Рутенія виходять дуже вишукано і красиво. Дві години за малюванням пролетіли швидко. Такі заходи необхідні і корисні для військових!

Зустріч і майстер-клас дуже сподобались присутнім, а на виставку «Родинні традиції» завітали всі курсанти та особовий склад  Інституту.

Наша щира подяка художниці Оксані Мазур-Посвалюк за її підтримку, щирість і насолоду від мистецтва.

Привіт