Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > У Київському інституті Національної гвардії України відбувся перший етап обов`язкового технічного контролю транспортних засобів

На перевірку справності та готовності техніки до обов’язкового технічного контролю прибув заступник начальника Київського інституту з озброєння та техніки – начальник технічної частини Юрій Нємченко.

Захід розпочався з огляду військової техніки з метою перевірки комплектності і справності автомобілів та бойових машин, які щоденно залучаються до виконання повсякденних завдань Інституту. Водії роти забезпечення навчального процесу почергово представили техніку за якою вони закріплені, а також продемонстрували її робочий стан і технічні можливості.

Як зазначив заступник начальника Київського інституту з озброєння та техніки – начальник технічної частини Юрій Нємченко: «Велику роль у забезпечені життєдіяльності Інституту відіграє військова техніка. Вона має бути в належному стані та постійно готова до належного виконання завдань за призначенням. Тому якісний її ремонт, обслуговування та експлуатація – є запорукою безпеки особового складу».

По результатам огляду комісія відзначила, що військова техніка Київського інституту до подальшої експлуатації готова.