КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Київський інституту НГУ відзначає свою другу річницю!

Київський інституту НГУ відзначає свою другу річницю!

За час свого існування Інститут досяг значних успіхів у своєму розвитку та став провідним освітнім закладом у підготовці кадрів для військових частин Національної гвардії України, здатним забезпечити їх патріотично налаштованими, висококваліфікованими та фізично підготовленими фахівцями.

Гвардійці – це перш за все неймовірні люди, професійні, самовіддані, чудово навчені військові, які готові бити ворога і якщо буде потрібно – віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.  Інститут зарекомендував себе як заклад освіти, який постійно розвивається, впроваджує новітні технології та реалізовує їх в освітньому процесі, а науково-педагогічний колектив є  командою відданих професіоналів. Курсанти Інституту беруть безпосередню участь у побудові освітнього процесу, виконуючи функції стейкхолдерів.

До Київського інституту НГУ прибули заступник командувача Національної гвардії України, генерал-лейтенант Олександр Набок, заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Олег Сахон, голова Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський та командири військових частин Київського гарнізону.

Начальник Київського інституту звернувся до особового складу: «Сердечно вітаю вас із другою річницею з Дня створення Київського інституту Національної гвардії України! Глобальні виклики, зокрема, повномасштабне російське вторгнення в Україну, не змогли змінити наших планів чи ослабити нашого прагнення до свободи та незалежності, а лише зміцнили нас на шляху до самовдосконалення та натхненної праці задля динамічного поступу Української держави. Чітке розуміння своєї високої місії мотивувало нас адаптуватись до умов воєнного часу та вдосконалювати освітній процес, спираючись на досвід української військової школи та нові здобутки іноземних партнерів. Дякую вам, дорогі колеги, за єдність і за віру у місію Київського інституту та перемогу України. Глибоко переконаний, що наша спільна праця у протидії агресорові є безсумнівною запорукою того, що вже в недалекому майбутньому ми житимемо в мирній, сильній, успішній, самодостатній країні. Бажаю всім нам невичерпної снаги, сили духу, натхненного наукового пошуку, міцного здоров’я, миру, добра! ».

Особовий склад Київського інституту НГУ отримали відзнаки та заохочення.

У центрі культури Київського інституту для особового складу та гостей з концертною програмою виступили талановиті військовослужбовці, від курсанта до полковника, а також з музичним подарунком завітали співачка М’ЯТА та Дмитро Волканов.

Вітаємо наш Інститут з річницею. Бажаємо натхнення, величезних успіхів та самовіддано служити нашій країні.

Привіт