КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Проведення бінарних занять з курсантами третього року навчання факультету забезпечення державної безпеки у Національному університеті оборони України

Проведення бінарних занять з курсантами третього року навчання факультету забезпечення державної безпеки у Національному університеті оборони України

У Національному університеті оборони України з курсантами третього року навчання факультету забезпечення державної безпеки було проведено спільні заняття з навчальної дисципліни «Курс із організації сектору безпеки і оборони» з залученням керівництва гуманітарного інституту та кафедри правового забезпечення згаданого вищого військового навчального закладу.

Захід проводився у рамках реалізації положень договору про співробітництво між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського і Київським інститутом Національної гвардії України від 21 жовтня 2021 року та з метою набуття ґрунтовних знань курсантами з питань організаційно-правових основ функціонування та взаємодії суб’єктів сектору безпеки і оборони за участі керівництва та досвідчених науково-педагогічних працівників кафедри правового забезпечення та начальника гуманітарного інституту.

Під час заходу обговорювалися питання правових основ залучення Збройних Сил України та Національної гвардії України для забезпечення безпеки держави в умовах особливих правових режимів, насамперед, правового режиму воєнного стану. Особливу зацікавленість курсантів викликали питання правового регулювання напрямів, форм та методів взаємодії підрозділів і частин ЗСУ та НГУ при відсічі повномасштабній збройній агресії російської федерації проти України. Курсанти-гвардійці висловили свої конструктивні думки з приводу переваг та проблемних аспектів законодавства, що регулює функціонування суб’єктів сектору безпеки і оборони в умовах правового режиму воєнного стану.

Не оминули увагою і питання проведення спільних науково-практичних заходів за участю курсантів нашого інституту, що проводяться під егідою та на базі кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту, яким вже покладено добру традицію.

У рамках освітньо-виховної частини занять щиросердні господарі запропонували нашим курсантам відвідати щойно створений Музей збройної агресії російської федерації проти України з тематичною виставкою: «Сталеві полотна», а також оглядові майданчики раритетної та трофейної військової техніки.

Київський інститут Національної гвардії України за допомогою наших партнерів створює належне освітнє середовище для здобувачів вищої військової освіти, що дозволяє гарантувати високу якість набутих знань та фаховість майбутніх випускників.

Привіт