КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Інструктор Київського інституту НГУ провів заняття з працівниками Києво-Святошинського районного суду Київської області

Інструктор Київського інституту НГУ провів заняття з працівниками Києво-Святошинського районного суду Київської області

Інструктор з тактичної медицини кафедри бойового та логістичного забезпечення факультету службово-бойової діяльності Київського інституту НГУ провів заняття з працівниками Києво-Святошинського районного суду Київської області.

Під час майстер-класу з елементами тренінгу присутні ознайомилися з вмістом аптечок першої допомоги, що в ній має бути, а що зайве, поговорили про домедичну допомогу під час надзвичайних ситуацій, вправлялися в зупинці різного роду умовних кровотеч та раптовій зупинці дихання. Правильно складена аптечка, а також вміння правильно користуватися підручними матеріалами до приїзду медиків, може врятувати чиєсь життя. Адже нині ми повинні бути готовими до всього.

На практиці відпрацьовували надання допомоги за алгоритмом *ABC* ( дихальні шляхи, циркуляція поранень), повний огляд пораненого на наявність пошкоджень. Тренувалися визначати стан свідомості постраждалого та поетапно надавати допомогу: накладання турнікету, бандажу, шийного комірця, шини. Навчалися напрацьовувати медичну інтуїцію для кращого розуміння дій при різному типу пошкоджень.

Працівники суду високо оцінили рівень проведення занять та виявили бажання щодо подальшої співпраці з Київським інститутом НГУ.

Привіт