КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Привітання начальника Київського інституту НГУ з Днем науки

Привітання начальника Київського інституту НГУ з Днем науки

Шановні колеги!!!

Уже другий рік поспіль ми продовжуємо жити, працювати й творити в умовах правового режиму воєнного стану. Виклики, що постали перед нами, без наукового забезпечення не здолати. Тому нові наукові пошуки, дослідження, висновки – це ще один надважливий фронт нашої боротьби за свободу й процвітання. Наука – головна рушійна сила прогресу, нових технологій, найважливіший ресурс розвитку прогресивної та ефективної освіти. Особливо це важливо в умовах стрімкого розвитку технологій в усіх без виключення сферах життєдіяльності.

Сучасність вимагає суттєвих та результативних наукових розробок, які створюють основу якісної освіти. Ми з вами продовжуємо забезпечувати науковий підхід у реалізації державної політики у сфері національної та воєнної безпеки держави, а відсіч збройній агресії рф проти України дала поштовх до розвитку спроможностей складових Сил оборони України щодо виконання завдань за призначенням та створила дослідницьке поле, яке до цього було невідоме.

Бажаю науковому та науково-педагогічному складу інституту й надалі продовжувати досягати нових наукових і освітніх горизонтів та надихати майбутні покоління науковців і дослідників на нові звершення.

Бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення, нових наукових звершень задля нашої спільної Великої Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою,

начальник Київського інституту НГУ

генерал-майор Олександр МОРОЗОВ

Привіт