Військовослужбовці Київського інституту вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. А вже 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Саме тому, щороку цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто ціною власного життя робив все можливе, а, часом, і неможливе, щоб врятувати майбутнє нашої планети, тих, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов із життя.

Не залишаються осторонь таких заходів військовослужбовці КІНГУ, які прийняли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та Меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи в місті Києві за участю.

Разом з тим, військовий капелан протоієрей Петро Шиндлярський провів панахиду, у ході якої закликав присутніх об’єднатися у єдиній спільній молитві за загиблими від Чорнобильської катастрофи.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт