КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Курсантам Київського інституту вручили дипломи про вищу освіту ступеня бакалавр

Курсантам Київського інституту вручили дипломи про вищу освіту ступеня бакалавр

Read Time:1 Minute, 42 Second

16 березня 2023 року курсантам Київського інституту вручили дипломи про вищу освіту ступеня бакалавр, які успішно склали комплексний екзамен за спеціальностями 251 «Державна безпека» та 081 «Право». За результатами атестації випускники показали високий рівень підготовки та професійної компетентності. П’ятеро здобувачів вищої освіти отримали дипломи бакалавра з відзнакою. В урочистостях взяли участь керівництво Національної гвардії України та Київського інституту, голова Святошинської РДА Павловський С.А., а також родичі та близькі випускниківкурсантам

Заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Миколенко звернувся до випускників: «Дорогі випускники! Ви – обличчя Національної гвардії України! Ви – надія держави! Україна очима Ваших батьків, серцями Ваших наставників дивиться та вірить у Вас. Відсьогодні на ваших плечах – золоті офіцерські погони. Вони – символ звитяги всіх поколінь захисників нашої землі, мужності та героїзму сучасних українських вояків! Бережіть їх чистоту, примножуйте їхню славу! Відтепер доля та майбутнє нашої держави у ваших руках! Вірю у Вас. Щиро вітаю Вас із успішним завершенням навчання».

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Київського інституту генерал – майор Олександр Морозов: «Щиро вітаю з отриманням дипломів. У цей складний час для держави на ваших плечах висока відповідальність. Несіть з гордістю почесне звання офіцера, адже ви випускники Київського інституту НГУ. Ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення».

Випускники подякували керівництву та викладачам за знання і досвід. На згадку передали начальникові Інституту капсулу часу, в якій залишили відеозвернення зі своїми спогадами, сподіваннями та побажаннями.

Капелан Петро Шиндлярський прочитав молитву, окропив свяченою водою та поблагословив особовий склад.

З музичним подарунком до випускників завітали Арсен Мірзоян та Злата Огневіч.

Успіхів Вам, молоді офіцери!!!

Слава Україні!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт