КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > З курсантами Київського інституту НГУ проводять додаткові 6-ти годинні практичні заняття по темі «Сучасні протитанкові засоби»

З курсантами Київського інституту НГУ проводять додаткові 6-ти годинні практичні заняття по темі «Сучасні протитанкові засоби»

Основної метою таких занять є здобуття первинних та вдосконалення існуючих навичок у практичному застосуванні протитанкових засобів, які перебувають на озброєнні в частинах та підрозділах НГУ, а також активно використовуються особовим складом для знищення броньованої техніки збройних формувань російської федерації.

Задля збільшення практичної складової та ефективності проведення таких занять, в наслідок організованої взаємодії з представниками вітчизняного ВПК, до занять були залучені інструктори одного з підприємств, яке спеціалізується на розробці та виробництві мультимедійних тирів, тренажерів та відповідного програмного забезпечення.

На час проведення таких занять вся матеріально-технічна база була надана даним підприємством безкоштовно.

Завдяки такій співпраці майбутні командири отримали змогу на протязі декількох днів відпрацювати ряд вправ навчальних стрільб за допомогою наданого мультимедійного тиру з таких видів зброї, як 40 мм ручний протитанковий гранатомет РПГ-7В, реактивна протитанкова граната РПГ-22, шведсько-британський переносний протитанковий комплекс малої дальності NLAW та шведський одноразовий ручний протитанковий гранатомет АТ-4.

Під час проведення занять курсанти ознайомились з особливостями застосування цієї зброї, та мали можливість відразу застосувати отримані знання на практиці. Всі вправи виконувались в режимі реального часу за допомогою інтегрованої у зазначені вище зразки зброї системи віртуальної реальності (Virtual Reality). Надана для відпрацювання курсантами мішенева обстановка поступово ускладнювалась шляхом погіршення погодних умов (вітер, туман, дощ, сніг), зміни часу доби з дня на вечір а також шляхом надання цілям різних швидкостей руху з різними прискореннями та по неоднолінійним траєкторіям.

Проведені заняття мали одностайні позитивні відгуки з боку здобувачів. Завдяки ним майбутні офіцери стали ще підготовлинішими до знищення ворога, який посягнув на незалежність нашої держави, та більш впевненими в ефективності застосування проти нього вже справжній бойових зразків відповідного протитанкового озброєння.

Привіт