КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Єдність – це міцно триматись за руки, оберігаючи дім, оберігаючи найдорожче – свою Батьківщину

Єдність – це міцно триматись за руки, оберігаючи дім, оберігаючи найдорожче – свою Батьківщину

Саме  в День єднання у виконанні чоловічої капели ім. Л.Ревуцького для особового складу  Київського інституту Національної гвардії України  потужно і велично зазвучала пісня:

За Україну, з вогнем-завзяттям,

Рушаймо браття всі вперед!

Щоб об’єднати, підтримати,  підняти настрій і бойовий дух наших захисників. Сильні і водночас м’які та ніжні чоловічі голоси, навівали спогади, заспокоювали, а подекуди смішили. У воєнний час, як ніколи, доречні жартівливі веселі пісні. Хтось  підхоплював і співав разом з артистами знайомі пісні, хтось прикрив очі, згадуючи рідних чи коханих. Інші тихо слухали, стримуючи сльозу. Адже ніжний голос  солістки капели Валентини Іваненко, відгукнувся в кожному серці материнським теплом.

 

Професіоналізм, теплота і радість, яку випромінюють артисти своєю музикою, ще довго вражатимуть нашу аудиторію і звучатимуть в пам’яті кожного. Дякуємо колективу чоловічої  хорової Капела ім. Л. Ревуцького, генеральному директору  Олександру  Круковському та головному  диригенту  Володимиру Курачу  за атмосферу єдності та підтримки, яку вони створюють своїм співом.

 

Єднаймося! Ми не переможні , бо єдині!

Привіт