Київський інститут > Культурні заходи > Гвардійці Київського інституту відзначили велике свято – Хрещення Господнє

Гвардійці Київського інституту відзначили велике свято – Хрещення Господнє

Особовий склад Київського інституту НГУ долучився до святкування Водохреща. Увесь християнський світ святкує Богоявлення. Вважається, що саме в цей день вода у водоймищах має найбільшу силу. Головним обрядом свята є освячення води та занурення в ополонку в формі великого хреста. Отець Петро Шиндлярський провів богослужіння, освятив та окропив кожного святою водою.

«Вітаю Вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омивалися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, щоб пішли біль, розчарування і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій та злагода!» – під час богослужіння сказав протоієрей Петро Шиндлярський.