КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Міжнародний досвід в освітньому процесі Київського інституту Національної гвардії України

Міжнародний досвід в освітньому процесі Київського інституту Національної гвардії України

В межах впровадження в освітній процес Київського інституту Національної гвардії України міжнародного досвіду, курсанти четвертого року навчання факультету забезпечення державної безпеки інституту провели онлайн-зустріч з помічником адвоката юридичної фірми Padgitt, Padgitt & Peppey, Ltd. (Віннетка, Іллінойс, США), магістром права Марією Коміссаровою.

Під час зустрічі обговорювались особливості та відмінності основних положень українського та американського кримінального законодавства. Зокрема піднімались питання щодо правового регулювання обігу вогнестрільної зброї, системи покарань та віку з якого наступає кримінальна відповідальність. Пані Марія надала розгорнуту інформацію про особливості американського судочинства. Піднімались питання стосовно комплексу нормотворчих та правозастосовних заходів щодо забезпечення державної безпеки в Сполучених Штатах. Курсанти-гвардійці висловили свої думки з приводу переваг та недоліків української правової системи та нормативної бази, що регулює сферу забезпечення державної безпеки. Не оминули увагою і питання отримання юридичної освіти в Україні та США. Цікавим став факт того, що попри відмінні правові системи в державах, юридичне розуміння злочину, як такого, доволі схожі. Київський інститут Національної гвардії України створює належне освітнє середовище для здобувачів вищої освіти, яке дозволяє гарантувати високу якість та фаховість майбутніх випускників.

Привіт