КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін проведено бінарне заняття з дисципліни «Психологія екстремальної діяльності»

На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін проведено бінарне заняття з дисципліни «Психологія екстремальної діяльності»

Своїми глибинними знаннями, з курсантами 4 року навчання факультету Забезпечення державної безпеки, поділилась Начальник відділу психологічного забезпечення департаменту персоналу Головного управління НГУ, кандидат психологічних наук,полковник Іванова Олена В’ячеславівна, спільно із основним викладачем означеної дисципліни – доцентом кафедри, кандидатом психологічних наук, старшим лейтенантом Пеньковою Наталею Євгенівною було проведено практичне заняття за темою «Основні напрямки психологічного забезпечення в Національній гвардії України під час війни».

Метою заняття було набуття курсантами КІНГУ психологічної компетентності, практичних навичок та розуміння важливості психологічної складової в умовах повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

В межах теми були розглянуті наступні навчальні питання:

  1. Основні напрямки психологічного забезпечення в Національній гвардії України.
  2. Професійно-психологічна підготовка.
  3. Психологічне супроводження виконання СБЗ.
  4. Психологічна допомога
  5. Психологічна реабілітація.

Заняття проходило в психологічно-комфортній атмосфері взаємодії із курсантами, атмосфері співробітництва та спільного міркування. Практичні навички що були отримані, в ході спільної роботи, безумовно стануть в нагоді майбутнім офіцерам.

Лаконічна але дуже цікава, яскрава та насичена презентація допомогла курсантам краще засвоїти навчальний матеріал.

Не стала на заваді навіть повітряна тривога яка була оголошена під час проведення заняття. Курсанти та викладачі перемістились до бомбосховища де, можливо в менш комфортних, але не менш затишних умовах, заняття було продовжено.

Багатий життєвий і професійний практичний досвід полковника Іванової Олени В’ячеславівни допомогли відповісти на численні питання курсантів.

Привіт