КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Неформальна освіта та можливості курсанта

Неформальна освіта та можливості курсанта

В Київському інституті Національної гвардії України під головуванням керівництва закладу, а саме заступника начальника інституту з навчально-методичної роботи Михайла Медведя, відбулась зустріч здобувачів вищої освіти та провідних науково-педагогічних працівників, яка мала на меті обговорення питань, пов’язаних із особливостями неформальної форми навчання та проходженням процедури визнання результатів такого навчання саме у вищому військовому навчальному закладі.

«Що вибрати та як поєднати?» на ці питання здобувачів вищої освіти відповіли начальники кафедр кандидат юридичних наук Сергій Беньковський та кандидат юридичних наук, доцент Наталя Коміссарова.

Доступними для курсантів формами отримання  неформальної освіти є відвідування тренінгів, майстер-класів, семінарів, проходження дистанційних курсів та вебінарів, прослуховування лекцій, відеоуроків, медіа-консультації.

Доповідачами були запропоновані різні варіанти тематик з урахуванням спеціалізації курсантів та платформи для успішного оволодінням матеріалами та покращення можливостей неформальної освіти здобувачів вищої освіти Інституту.

Привіт