КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > У Київському інституті НГУ були обговорені сучасні тенденції організації та проведення практичних занять з вогневої підготовки

У Київському інституті НГУ були обговорені сучасні тенденції організації та проведення практичних занять з вогневої підготовки

Read Time:1 Minute, 15 Second

На території Київського інституту Національної гвардії України було проведено розширене засідання кафедри вогневої та спеціальної підготовки факультету службово-бойової діяльності Національної гвардії України.

Крім науково-педагогічних працівників кафедри до проведення заходу було запрошено доцента кафедри вогневої підготовки Національної Академії Національної гвардії України, к.т.н., доцента, полковника Афанас’єва В.В., який на протязі 10 днів спілкувався з викладачами кафедри вогневої та спеціальної підготовки Київського інституту Національної гвардії України, ознайомився з їх методикою проведення занять, наявною матеріально-технічною базою, навчальною літературою та методичним забезпеченням, а також особисто провів бінарне заняття з курсантами Інституту.

За результатами проведеної роботи йому було надано слово для виступу перед особовим складом кафедри. Під час засідання були обговорені сучасні тенденції організації та проведення практичних занять з вогневої підготовки, як основної складової освітнього компоненту.

Передусім, доповідачем було визнано, що незважаючи на лише шестимісячний термін існування кафедри вогневої та спеціальної підготовки з дня її створення, відповідний науково-педагогічний персонал має високий рівень фахової підготовки.

У своєму виступі представник Національної Академії Національної гвардії України вказав на відмінності робочих програм навчальних дисциплін кафедри вогневої та спеціальної підготовки Київського інституту Національної гвардії України у порівнянні з відповідними програмами кафедри вогневої підготовки Національної Академії Національної гвардії України. Під час дискусії були визначені сильні та слабкі сторони методичного забезпечення навчальних дисциплін «Бойове застосування озброєння» і «Стрілецька зброя та вогнева підготовка».

На останок були отримані попередні домовленості, щодо подальшої співпраці з кафедрою вогневої підготовки Національної Академії Національної гвардії України не лише в навчально-методичній, а й у науково-дослідній роботі.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт