КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Київський інститут НГУ єднає серця

Київський інститут НГУ єднає серця

Read Time:1 Minute, 15 Second

Військовослужбовець за контрактом Київського інституту НГУ Юлія Сьоміна розповіла про те, як військова служба змінює життя:

«Саме в інституті у моєму житті відбулася доленосна зустріч. Ця історія розпочалася з моменту прийняття мною військової присяги, з початком військової кар’єри. Будучи діловодом на факультеті, я познайомилось з курсантом Артемом, і тоді ще навіть не уявляла, що він зробить мене самою щасливою жінкою на світі. Ми зустрілись поглядами… і я відчула, що я йому подобаюсь. Було багато пропозицій зустрічі на каву та у кіно, але я довго не наважувалась відповісти взаємністю. Артем не полишав надії завоювати моє серце і наполегливо і терпляче ішов до своєї мети. Його турботливість і ніжність завоювали мене. Я відповіла згодою на пропозицію вийти заміж. Все було так як я собі уявляла: обручка, весільна сукня, перший весільний танець та безмежне кохання, яким сповнені наші серця».

«Я впевнена, навіть якщо у вас немає коханої людини – не сумуйте! Адже справжня любов приходить до нас тоді, коли ми до цього дійсно готові» – додає Юлія.

Колектив Київського інституту НГУ щиро вітає молоде подружжя зі святом та бажає зберегти почуття, які є на сьогоднішній день, пронести їх, як мінімум до золотого весілля, а то й більше. Жити дружньо й багато, бути щедрими та привітними, ніколи не розлучатися, бути в парі усе своє життя. Хай у вашому домі завжди буде хліб і сіль, а за столом – велика дружня родина та багато вірних справжніх друзів. Батькам доземний уклін, що дарували вам життя, виростили у любові та благословили на довге щасливе життя.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт