Київський інститут > Міжнародне співробітництво > У Київському інституті НГУ було проведено онлайн-заняття з особовим складом Національної академії оборони Латвії

Для особового складу Національної академії оборони Латвії представниками Головного управління Національної гвардії України та Київського інституту Національної гвардії України було проведено онлайн заняття на англійській мові на тему: «Війна в Україні – початок, етапи та сьогоденна обстановка. Участь Національної гвардії України у бойових діях; герої Національної гвардії України; бої та битви, а також винесені висновки та уроки».

Під час відео-конференції Київський інститут НГУ та Національна академія оборони Латвії презентували відеоролики про діяльність, функції та завдання навчальних закладів, обговорили сьогоденну обстановку війни в Україні та участь Національної гвардії України у бойових діях.

Зокрема, учасники активно обговорювали стан та перспективні напрямки освіти, висловлювали свої бачення шляхів розвитку навчальних програм та військової освіти.

Військовий Аташе з питань оборони від Посольства Латвійської Республіки в Україні полковник Александрс ХОЛМАНОВС визначив необхідність обміну інформацією та досвідом у сфері ефективного використання наявних інтелектуальних ресурсів сторін, надання консультацій з питань, що відносяться до компетенції експертів і науковців.

Налагодження співпраці обумовлене особливостями завдань, що покладені на  Національну гвардію України у сфері державної безпеки країни.

Завершилась онлайн-зустріч підбиттям підсумків, під час яких сторони обговорили напрями подальшої міжвузівської співпраці.

Служба інформації та комунікації КІНГУ