КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Міжнародне співробітництво > У Київському інституті НГУ було проведено онлайн-заняття з особовим складом Національної академії оборони Латвії

У Київському інституті НГУ було проведено онлайн-заняття з особовим складом Національної академії оборони Латвії

Read Time:56 Second

Для особового складу Національної академії оборони Латвії представниками Головного управління Національної гвардії України та Київського інституту Національної гвардії України було проведено онлайн заняття на англійській мові на тему: «Війна в Україні – початок, етапи та сьогоденна обстановка. Участь Національної гвардії України у бойових діях; герої Національної гвардії України; бої та битви, а також винесені висновки та уроки».

Під час відео-конференції Київський інститут НГУ та Національна академія оборони Латвії презентували відеоролики про діяльність, функції та завдання навчальних закладів, обговорили сьогоденну обстановку війни в Україні та участь Національної гвардії України у бойових діях.

Зокрема, учасники активно обговорювали стан та перспективні напрямки освіти, висловлювали свої бачення шляхів розвитку навчальних програм та військової освіти.

Військовий Аташе з питань оборони від Посольства Латвійської Республіки в Україні полковник Александрс ХОЛМАНОВС визначив необхідність обміну інформацією та досвідом у сфері ефективного використання наявних інтелектуальних ресурсів сторін, надання консультацій з питань, що відносяться до компетенції експертів і науковців.

Налагодження співпраці обумовлене особливостями завдань, що покладені на  Національну гвардію України у сфері державної безпеки країни.

Завершилась онлайн-зустріч підбиттям підсумків, під час яких сторони обговорили напрями подальшої міжвузівської співпраці.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт