Курсанти Київського інституту НГУ долучились до перегляду фільму «Поводир», в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!»

У Київському інституті Національної гвардії України, навіть в умовах російської агресії, велика увага приділяється культурно-просвітницькій роботі, організації вільного часу курсантів. Майбутні офіцери долучились до перегляду фільму «Поводир», в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!».

Гвардійці отримали можливість подивитись українське кіно, культурно збагатитись, а також поспілкуватись з режисером фільму Олесем Саніним.

«Ми знімали це кіно про людей, які не зрадили своїм переконанням, не зрадили тому відчуттю честі, правди…носіями яких вони були. Ми знімали кіно серцем. В світі, в якому ми живем, багато неправди. І ми просимо всіх зупинитись на хвилину, закрити очі, дослухатись до самого себе і почути справжню історію. Таку історію ми хотіли розказати, таку історію намагались повідати світові. Закрийте очі і дивіться кіно серцем»,- звернувся до курсантів режисер фільму Олесь Санін.

А вже вихідними гвардійці відвідали Київський академічний театр драми та комедії  на лівому березі Дніпра. Військовослужбовцям випала можливість подивитись виставу «Хлібне перемир’я», поставлену за однойменною п’єсою Сергія Жадана , яка присвячена ситуації на Донбасі.

За жанром ця вистава трагікомедія про історію сім’ї, смерть і війну. Герої, які потрапляли у якісь абсолютно абсурдні ситуації, викликали у гвардійців живий сміх, який вже у наступний момент перетворювався у співчуття.

По закінченню вистави байдужих не залишилось, курсанти, вражені, схвильовані та переповнені емоціями,  дарували бурні оплески акторам…

Служба інформації і комунікації КІНГУ

Привіт