Вперше з часу заснування Київського інституту НГУ курсанти набору 2022 року присягнули на вірність українському народові

Навчання у вищому навчальному військовому закладі розпочали курсанти з числа цивільної молоді та військовослужбовців Нацгвардії, які вже мають досвід проходження служби у військах.

Навчаючись в Інституті гвардійці будуть опановувати військову справу офіцера за різними спеціальностями на двох факультетах: забезпечення державної безпеки та службово-бойової діяльності.

Урочисте складання Військової присяги розпочалося з вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули, захищаючи мир, спокій, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України.

«Щиро вітаю вас зі знаменною подією – прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні!» – зазначив заступник командувача Національної гвардії України.

Також до присутніх звернувся начальник Інституту: «Мені приємно, що ви зробили свідомий і шляхетний вибір, пройшли через випробування вступної кампанії, отримали перший досвід польового вишколу. Пишаюся кожним із вас — ви патріоти не лише в душі, а й на ділі! Бажаю вам і надалі не зупинятися у цьому нескінченному процесі здобуття нових знань, яких від вас потребуватиме життя та справа захисту Батьківщини».

Спільну молитву за нашу державу, визволення її від нашестя загарбників та за наших захисників, а також освячення провів військовий священник (капелан) Петро Шиндлярський.

Після урочистих заходів курсантів вітали їхні батьки, родичі та друзі, а начальник Інституту поспілкувався з батьками та надав відповіді на поставлені питання.

 

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Привіт