Курсантів Київського інституту НГУ навчали протидиверсійної боротьби

Значну увагу курсантів Київського інституту Національної гвардії України викладачі зосереджують на темі протидиверсійної боротьби. Так, в ході нещодавнього практичного курсу викладач навчав курсантів роботі командира взводу з отриманням бойового завдання, тренував особовий склад злагодженим діям під час проведення пошуку диверсійно-розвідувальних груп противника у визначеному районі, виховував у курсантів якості лідерства, винахідливості та наполегливості під час виконання завдань в умовах, наближених до реальних.

Пройшовши відповідний інструктаж викладача та отримавши завдання, курсанти почали діяти відповідно до отриманих сигналів: чітко, злагоджено і максимально гнучко, враховуючи всі супутні обставини заданої місцевості.

Розосередившись на визначеній ділянці, непомітно просувались до вказаного об’єкту. За допомогою дрону викладач мав можливість ретельно спостерігати за ходом практичного заняття, прийнятими курсантами рішеннями та усіма їх діями. В ході виконання завдання було охоплено не лише необхідну ділянку місцевості, але й кожного учасника навчального процесу.

Курсанти мали можливість набути досвід в умовах, наближених до реальних, проявляли згуртованість і зацікавленість практичними діями кожного учасника навчання.

 «Злагодженість роботи в команді, чіткість відданих наказів керівника групи має бути запорукою успішного виконання поставлених завдань. Так, виклики сьогодення для сучасного гвардійця містять в собі чималу небезпеку не лише для окремого військовослужбовця, а й, подекуди, для всього підрозділу. Тому необхідно ретельно продумувати і нести усю повноту відповідальності за прийняті рішення та віддані командирами підрозділів накази, усвідомлюючи, що найменша помилка може стати фатальною», – резюмує керівник практичного заняття.

По завершенні тренування в ході аналізу проведених епізодів кожен з учасників висловив свої враження, думки та пропозиції щодо можливого перебігу подій. Керівник підсумував проведене, надав поради та побажав ретельно продумувати кожен крок під час планування бойових завдань.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Привіт