Протягом двох тижнів з курсантами Київського інституту НГУ проводили заняття з тактичної медицини

З військовослужбовцями Київського інституту Національної гвардії України проведено тренінги з базової підтримки життя в умовах війни, затверджених комітетом ТССС (Tactical Combat Casualty Care).

Перше заняття було присвячене діям у зоні під вогнем (CUF), первинному огляду пораненого, видам ран та кровотеч, зупинкам критичних кровотеч за допомогою турнікету та подальшій евакуації поранених із зони під вогнем.

Практична частина складалась з відпрацювання само-взаємодопомоги при накладанні турнікету. Кожна позаштатна ситуація має вирішуватись швидко і якісно, тому відпрацьовували різні техніки переносу поранених.

Друге та третє заняття присвячувалось повному огляду поранених, підтримці базових функцій організму, що включало в себе наступне: первинний огляд пораненого, травматичні ампутації, тампонаду, алгоритм дій при евентрації, фіксації шийного відділу хребта та мобілізації при відкритих або закритих переломах кінцівок. Одночасно відточували техніку евакуації поранених саме при такому роді травм. Заключною темою занять був тренінг з проведення на манекені серцево-легеневої реанімації, адже зупинка дихання є першим і головним показником до проведення непрямого масажу серця.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Привіт